22 Haziran 2021

Bitfinex Türkçe Giriş Adresi

ile bitfinex

Bitfinex, deneyimli yatırımcılar için önde gelen, ticaret hacmi açısından en iyi borsalardan biridir. Bu nedenle Bitfinex Türkçe giriş adresi merak edilmektedir. Bitfinex, hem nakit paradan kripto paraya hem de kripto paradan bir başka kripto paraya ticareti desteklemektedir. Aynı zamanda OTC ticareti, limit ve stop emirleri ve marj ticareti gibi birçok temel özelliği bulunmaktadır. Bu platform, tabloları, göstergeleri ve menüleriyle sizlere kolay gezinme imkânı sunmaktadır. Bitfinex, 2015 ve 2016 yıllarında sağlam güvenlik önlemlerine rağmen iki kez saldırıya uğramış fakat saldırılardan sonra güvenliğini önemli derecede artırıp kullanıcılarının kaybedilen paralarını geri ödemiştir. 

Bitfinex Avantajları Nelerdir?

  1. Bu platformda birçok türden hizmetler, ticaret çiftleri ve sipariş çeşitleri bulunmaktadır.
  2. Diğer platformlara nazaran daha düşük işlem ücretleri ve düşük para çekme ücretleri bulunmaktadır. Bu anlamda kullanıcı mağduriyetlerine sebebiyet verilmemektedir.
  3. Artırılmış güvenlik sistemi ve kolay kullanımı sağlayan son sürüm site ara yüzü ile kullanıcılar için oldukça elverişli bir siteye sahiptirler.

Bitfinex’i Neden Kullanmalısınız?

Bitfinex Borsası kapsamlı ticaret seçeneklerine sahip olması ve her kullanıcı için fiyat istikrarını sağlaması bakımından en önemli kripto para platformudur. Ticaret seçenekleri bakımından; Exchange trading, Margin trading, Margin Funding gibi alanlar mevcuttur. Örneğin Margin Funding piyasası, kullanıcılar diğer kullanıcılara faiz ile borç verebilmesine olanak sağlayan bir P2P piyasasıdır. Bu tür piyasa çeşitliliğine ulaşabilmek açısından Bitfinex en iyi aracıdır. Aynı zamanda bu platformda kredi veya banka kartı kullanarak kripto para alma imkânınız da bulunmaktadır.

Bitfinex’e Nasıl Giriş Yapılır?

Bitfinex borsasına giriş yapmak oldukça kolaydır. Site kullanıma uygun ara yüzü ile kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Siteye www.bitfinex.com adresinden giriş sağlayabilirsiniz. Sitenin aynı zamanda İOS ve Android işletmeler için mobil uygulaması da mevcuttur. Sitenin dili aslında İngilizce olup bunun dışında İspanyolca, Çince gibi sınırlı dil seçenekleri mevcuttur. Bitfinex Türkçe Giriş Adresi henüz mevcut değildir. Yukarıdaki linke tıklayarak siteye ulaşabilirsiniz.